Starter II

Od lipca 2017 oddany został dla mieszkańców.

Budując STARTER II zachowaliśmy architektoniczną spójność z istniejącym budynkiem STARTER I, ale jednocześnie zastosowaliśmy jeszcze nowocześniejsze i bezkompromisowe rozwiązania.

W 9-piętrowym budynku znajduje się 175 lokali zamieszkania czasowego o powierzchni od 13 do 37m2. Wszystkie zostały wykończone w standardzie „pod klucz” wysokiej jakości materiałami i kompleksowo wyposażone w nowoczesny sprzęt AGD i RTV wraz z umeblowaniem ich na wymiar według unikalnego pomysłu naszych projektantów.

Aby ciekawie spędzić czas, mieszkańcy STARTERA nie muszą wychodzić z budynku. Wystarczy, że zjadą na parter do jednej z restauracji, oferujących międzynarodową kuchnię i spotkają się z przyjaciółmi przy smacznym obiedzie i dobrej kawie lub wybiorą się na 7. piętro, by złapać promienie słońca na pięknym tarasie z panoramicznym widokiem na miasto.
Starter to nie tylko design, wygoda i zdrowy tryb życia, ale także ekologia. W Starterze odpowiadamy na najnowsze trendy i żyjemy w zgodzie ze środowiskiem. Dla fanów dwóch kółek powstała nowoczesna rowerownia.

Aby wyjść naprzeciw zmotoryzowanym mieszkańcom STARTERA, wybudowaliśmy wielostanowiskowy garaż podziemny. Budynek jest wyposażony w ciche windy, klimatyzowany i monitorowany, a o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców dba całodobowa ochrona i recepcja.