Opis Inwestycji

START PARK to obiekt zlokalizowany w najbardziej prestiżowej dzielnicy Wrocławia na obszarze tzw. Wielkiej Wyspy, w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu Olimpijskiego i w otoczeniu rozległych terenów zielonych Parku Szczytnickiego.

W bliskiej odległości położone są między innymi Hala Stulecia, ZOO, Afrykarium oraz większość wrocławskich uczelni wyższych. Obiekt jest znakomicie skomunikowany z centrum Wrocławia z uwagi na liczną sieć linii tramwajowych i autobusowych oraz rozwiniętą infrastrukturę ścieżek rowerowych. Na działce położonej przy al. Paderewskiego, teren dawnych basenów olimpijskich, realizujemy obiekt zamieszkania zbiorowego wraz z lokalami usługowymi w części parterowej.

Inwestycja będzie miała proekologiczny charakter z zachowaniem zasad biofilii co oznacza, że na terenie inwestycji dokonanych zostanie dużo nowych nasadzeń drzew i krzewów, wzbogacając obszar inwestycji w zieleń. Powstaną również nowe zbiorniki/niecki basenowe, które oprócz walorów krajobrazowych, będę pełniły funkcję w zakresie małej retencji. Wykonane zostaną 4 windy kursujące od poziomu garażu do 2 piętra. Odtworzona zostanie skarpa, która w czasach funkcjonowania basenów pełniła funkcję trybuny. Skarpa będzie spełniała funkcję wypoczynkowo-rekreacyjną.

W budynku przygotowane zostaną ogólnodostępne strefy do nauki, pracy, oraz  integracji studentów i innych użytkowników lokali. Zlokalizowane na parterze, lokale usługowe zostaną przeznaczone do wypełniania funkcji uzupełniających infrastrukturę sportową zlokalizowaną na terenie AWF-u. Przewidujemy uruchomienie usług fizykoterapii, odnowy biologicznej, fitnessu, oraz innych tym podobnych usług. Przewidziane są również dwa lokale gastronomiczne dostępne dla wszystkich mieszkańców oraz gości odwiedzających Wrocław. Budynek będzie posiadał trzy kondygnacje naziemne oraz jedną podziemną, w której usytuowane zostaną m.in. rowerownie, pralnia samoobsługowa oraz garaż.

Podobnie jak w naszych dotychczasowych inwestycjach będziemy prowadzić usługę zarządzania najmem lokali zamieszkania zbiorowego, na rzecz nabywców lokali. W wybudowanych przez nas obiektach lokale oferujemy do najmu w pierwszej kolejności studentom i pracownikom naukowym uczelni wyższych.

Wszystkie lokale wykonamy w tzw. standardzie „pod klucz”.