Starter I

powstał jako pierwsza inwestycja w Polsce, która posiadała w swojej ofercie lokale zamieszkania czasowego o wielkości od 12m² do 27m² wykończone pod klucz.

Projekt został zrealizowany przez spółkę Dolnośląskie Inwestycje S.A. i polegał na trwającej ponad rok przebudowie i modernizacji dawnego Hotelu Asystenta. Budynek został zaprojektowany i wybudowany w latach 60. ubiegłego wieku. Przez wiele lat mieszkali w nim pracownicy i doktoranci Uniwersytetu Wrocławskiego. Projekt przebudowy i rozbudowy STARTERA przygotowała pracownia: AP SZCZEPANIAK. Po zakończeniu wszystkich prac w ręce klientów trafił budynek o europejskim standardzie, dotychczas zarezerwowanym wyłącznie dla apartamentowców.

W budynku mieści się 149 lokali. Wszystkie zostały wykończone w standardzie „pod klucz” wysokiej jakości materiałami i kompleksowo wyposażone w nowoczesny sprzęt AGD i RTV wraz z umeblowaniem ich na wymiar według unikalnego pomysłu naszych projektantów.

STARTER I posiada energooszczędne oświetlenie części wspólnych, jest w pełni monitorowany i chroniony, a o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców dba całodobowa ochrona i recepcja. Każdy lokal jest wyposażony w indywidualnie sterowaną klimatyzację, szerokopasmowy Internet oraz telewizję. Na kondygnacji -1 zlokalizowana jest samoobsługowa pralnia.