Zamieszkaj w starterze

Mikroapartamenty w Starterze to idealne lokum na czas studiów i początek kariery zawodowej.

WStarterze możesz wygodnie uczyć się, pracować i odpoczywać. Dzięki unikalnym rozwiązaniom mikroapartament mimo niedużych rozmiarów jest niezwykle funkcjonalny. Przeczytaj więcej o designie lokali.

Dla obockrajowców

Jesteś cudzoziemcem, który przyjeżdża do Wrocławia na studia lub wymianę w ramach programu Erasmus? Starter to dobry wybór. Znajdziesz tu najlepsze warunki, a czas, który zaoszczędzisz na dojazdach na uczelnię, możesz przeznaczyć na poznawanie Wrocławia. Dowiedz się więcej o lokalizacji Startera.

Dla firm

Jesteśmy otwarci na współpracę z wrocławskimi firmami, które szukają wygodnego zakwaterowania dla swoich pracowników. Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy mogli po pracy wypocząć w przyjaznym i nowoczesnym otoczeniu, skontaktuj się z nami.

Wynajmij mikroapartament

Obecnie posiadamy mikroapartamenty do wynajęcia w pierwszym etapie inwestycji. W naszej ofercie znajdują się zarówno mikroapartamenty dla jednej osoby, jak i dwóch osób (z dwoma pojedynczymi lub jednym podwójnym łóżkiem). Przeczytaj więcej o standardzie lokali i zapoznaj się z ofertą. Jesteś zainteresowany wynajmem mikroapartamentu? Wybierz lokal dla siebie lub skontaktuj się z nami.
Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, proszę skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!
Kontaktując się z nami za pomocą formularza, akceptujesz naszą politykę prywatności.