Klienci indywidualni

Student lub młody profesjonalista własny mikroapartament może kupić już za mniej niż 150 tys. złotych.

Starter od początku był planowany jako inwestycja dla młodych ludzi, którzy startują w dorosłe życie. Dzięki doskonałej lokalizacji w centrum miasta, w pobliżu największych uczelni i wielu firm nasze mikroapartamenty są idealnym miejscem do życia dla studentów i absolwentów.

Własne lokum za mniej niż 150 tysięcy

To doskonała alternatywa dla wynajmu mieszkania na czas studiów czy pierwsze lata pracy także pod względem finansowym. Zakup zwraca się już po kilku latach, a z czasem mikroapartament może okazać się dobrą inwestycją – lokal można sprzedać lub wynająć. 

Dołącz do naszych Klientów

W pierwszym i drugim etapie inwestycji Starter, sprzedaż została już zakończona. Klienci indywidualni stanowili 1/3 wszystkich kupujących. Byli wśród nich zarówno młodzi ludzie, zaczynający dorosłe życie we Wrocławiu, jak i rodzice dzieci studiujących w tym mieście.

Dołącz do naszych zadowolonych Klientów i zapoznaj się z ofertą sprzedaży mikroapartamentów w trzecim etapie inwestycji.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, proszę skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!
Kontaktując się z nami za pomocą formularza, akceptujesz naszą politykę prywatności.