Inwestorzy

W dzisiejszej zmieniającej się rzeczywistości rynkowej nieruchomości traktowane jak lokata długoterminowa są jedną z najpewniejszych i przynoszących realne zyski inwestycji.

Pewny zysk z inwestycji

Kupując nieruchomość pod inwestycję, najczęściej przeznacza się ją pod wynajem. Inwestując w zakup mikroapartamentu, masz możliwość poszukania najemców wśród studentów czy młodych profesjonalistów. Nie musisz jednak sam zajmować się zarządzaniem zakupioną nieruchomością. Możesz oddać swój apartament w zarządzanie operatorowi i nie tracić czasu na szukanie lokatorów, konserwację i utrzymanie lokalu lub pilnowanie rozliczania mediów. Operator gwarantuje właścicielom mikroapartamentów stały procent zysku, który wynosi 7% wartości lokalu w skali roku. Proponowana stopa zwrotu na takim poziomie jest atrakcyjna np. w porównaniu z lokatami bankowymi, gdzie można otrzymać maksymalnie ok. 4% zysku, a po odjęciu podatku oraz opłat i prowizji, zazwyczaj zostaje ok 3%. Cena lokalu, który deweloper oddaje „pod klucz”, oraz zwrot podatku VAT daje możliwość uzyskania zwrotu inwestycji już po kilku latach. Pobierz nasz Poradnik Podatkowy i sprawdź, jakie masz możliwości uzyskania zwrotu podatku VAT.

Dołącz do naszych Klientów

W pierwszym i drugim etapie inwestycji Starter, sprzedaż została zakończona. Ponad 70% Kupujących stanowili inwestorzy. Dołącz do naszych zadowolonych Klientów i zapoznaj się z ofertą sprzedaży mikroapartamentów w trzecim etapie inwestycji.
Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, proszę skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!
Kontaktując się z nami za pomocą formularza, akceptujesz naszą politykę prywatności.