Starter II

STARTER 2 –  od lipca 2017 gotowy na przyjęcie mieszkańców

Budując STARTER II zachowaliśmy architektoniczną spójność z istniejącym budynkiem STARTER I, ale jednocześnie zastosowaliśmy jeszcze nowocześniejsze i bezkompromisowe rozwiązania.

W 9-piętrowym budynku znajduje się 175 mikroapartamentów o powierzchni od 13 do 37m2. Wszystkie mikroapartamenty są wykończone w standardzie „pod klucz” wysokiej jakości materiałami. Klientom oddajemy do użytku lokale z kompletnie i nowocześnie wyposażonymi łazienkami. W części dziennej podłogi będą wykończone panelami, a ściany pomalowane. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy atrakcyjną propozycję kompleksowego wyposażenia mikroapartamentu w nowoczesny sprzęt AGD i umeblowania na wymiar według unikalnego pomysłu naszych projektantów.

Aby ciekawie spędzić czas, mieszkańcy Startera nie będą musieli wychodzić z budynku. Wystarczy, że zjadą na parter do restauracji i spotkają  się z przyjaciółmi przy smacznym obiedzie i dobrej kawie albo wybiorą się na 7. piętro, by złapać promienie słońca na pięknym tarasie z panoramicznym widokiem na miasto.  Miłośnicy aktywności fizycznej będą zachwyceni możliwością skorzystania ze studia fitness.

Starter to nie tylko design, wygoda i zdrowy tryb życia, ale także ekologia. W Starterze odpowiadamy na najnowsze trendy i żyjemy w zgodzie ze środowiskiem. Dla fanów dwóch kółek powstaje więc zadaszona rowerownia.

Aby wyjść naprzeciw zmotoryzowanym mieszkańcom STARTERA, wybudowaliśmy wielostanowiskowy garaż podziemny. Budynek jest wyposażony w ciche windy, klimatyzowany i monitorowany, a o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców dba całodobowa ochrona i recepcja.
Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, proszę skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!
Kontaktując się z nami za pomocą formularza, akceptujesz naszą politykę prywatności.