Starter I

Starter to pierwsza inwestycja w Polsce posiadająca w swojej ofercie mikroapartamenty o wielkości od 12m² do 27m² wykończone pod klucz.

Projekt został zrealizowany przez spółkę Dolnośląskie Inwestycje S.A. i polegał na trwającej ponad rok przebudowie i modernizacji dawnego Hotelu Asystenta. Budynek został zaprojektowany i wybudowany w latach 60. ubiegłego wieku. Przez wiele lat mieszkali w nim pracownicy i doktoranci Uniwersytetu Wrocławskiego. Projekt przebudowy i rozbudowy STARTERA przygotowała pracownia: AP SZCZEPANIAK. Po zakończeniu wszystkich prac w ręce klientów trafił budynek o europejskim standardzie, dotychczas zarezerwowanym wyłącznie dla apartamentowców.

Wbudynku mieści się 149 mikroapartamentów. Wszystkie zostały wykończone pod klucz wysokiej jakości materiałami. Każdy lokal posiada klimatyzację, łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową z brodzikiem, armaturę sanitarną i lustro, w części dziennej podłogi są wykończone panelami, a ściany pomalowane.

STARTER posiada energooszczędne oświetlenie części wspólnych, jest w pełni monitorowany i chroniony, a o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców dba całodobowa ochrona i recepcja. Każdy lokal jest wyposażony w indywidualnie sterowaną klimatyzację, szerokopasmowy internet oraz telewizję. Na kondygnacji -1 zlokalizowana jest samoobsługowa pralnia. Klienci, którzy zdecydowali się kupić lokal z opcją umeblowania, otrzymali lokal zaaranżowany w nowoczesny i funkcjonalny sposób, wyposażony w meble najwyższej jakości, zaprojektowane i wykonane przez firmę KLER na specjalne zamówienie oraz w sprzęt AGD. Taki standard to wciąż rzadkość na polskim rynku nieruchomości.
Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, proszę skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!
Kontaktując się z nami za pomocą formularza, akceptujesz naszą politykę prywatności.