Opis Inwestycji

STARTER jest pierwszą inwestycją we Wrocławiu posiadającą w swojej ofercie wykonane w standardzie pod klucz niewielkie mikro apartamenty na sprzedaż, z opcją powierzenia najmu. Lokale przeznaczone są dla szerokiego spektrum końcowych użytkowników w tym w szczególności studentów, absolwentów i innych młodych ludzi wchodzących w dorosłe życie.

Projekty realizowane są przez spółki celowe z grupy kapitałowej Dolnośląskie Inwestycje S.A.

STARTER 1 to 149 mikro apartamentów obecnie wynajmowanych
STARTER 2 to 175 mikro apartamentów obecnie w przygotowaniu do najmu,
STARTER 3 to 255 mikro apartamentów obecnie w sprzedaży,

Wszystkie obiekty STARTER są w pełni monitorowane i chronione. Przy wejściu wita nas uśmiechnięty recepcjonista. Cicho i szybkobieżne windy zawiozą nas na piętro, gdzie za pomocą karty magnetycznej dostaniemy się do konkretnego Lokalu. Energooszczędne oświetlenie LED części wspólnych i niskoszumowa wentylacja mechaniczna to kolejne ważne atuty w standardzie STARTERA. Każdy lokal wyposażany jest w indywidualnie sterowaną klimatyzację. STARTER to kompleks wielofunkcyjny oferujący oprócz mikroapartamentów także wielostanowiskowy garaż podziemny oraz zlokalizowane w części parterowej lokale usługowe, uzupełniające ofertę mieszkaniową. W obiektach STARTER znajdują się również: szerokopasmowy Internet, telewizja cyfrowa i samoobsługowa pralnia.

Termin oddania inwestycji STARTER 3 – IV kwartał 2019 roku.

Chcesz zobaczyć postęp prac budowlanych? Zajrzyj do działu Fotorelacja z budowy

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, proszę skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!
Kontaktując się z nami za pomocą formularza, akceptujesz naszą politykę prywatności.