Idea

Mała powierzchnia. Szerokie horyzonty

Ideą projektu STARTER jest stworzenie pierwszej na rynku ogólnopolskim oferty tzw. mikro apartamentów, dedykowanych do szerokiego spektrum końcowych użytkowników, w tym ludzi młodych (studentów i absolwentów szkół wyższych).

 

Światowy Trend

Wrocławski STARTER narodził się dzięki inspiracji brytyjskiego modelu kameralnych mieszkań Student Castle w Manchesterze. W tamtejszych akademikach młodzi ludzie aktywnie spędzają czas ćwicząc na siłowni, korzystając z klubokawiarni jak i wypoczywają w swoich wielofunkcyjnych mikro apartamentach. Mikro apartamenty cieszą się coraz większą popularnością m.in. w Chinach i USA! STARTER to nie tylko wygodne rozwiązanie dla studentów i ludzi młodych wchodzących w dorosłe życie, ale także dla inwestorów i firm.

Zamieszkaj w Starterze

Mikro apartamenty STARTER są jednym z najlepszych i najbezpieczniejszych produktów inwestycyjnych dostępnych na rynku. Zabezpieczeniem jest nieruchomość, a zwrot inwestycji gwarantowany jest poprzez umowę najmu z operatorem. Lokale opodatkowane są stawką VAT 23%, o której zwrot można się ubiegać w Urzędzie Skarbowym. STARTER jest trafionym zakupem również dla firm, często wynajmujących hotele (apartamenty) dla swoich pracowników. Pracownicy lub goście będą mieszkać w budynkach o wysokim standardzie, w doskonałej lokalizacji w centrum miast, z łatwym dostępem do uczelni, obiektów usługowych, rozrywki i rekreacji. Developer oferuje także właścicielom mikro apartamentów usługę zarządzania najmem lokalu z gwarancją stałego przychodu z najmu na stałym poziomie 7% rocznie od wartości zakupionego lokalu. 
Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, proszę skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!
Kontaktując się z nami za pomocą formularza, akceptujesz naszą politykę prywatności.