Design

Mieszkańcy Startera to przede wszystkim młodzi ludzie – studenci i absolwenci startujący w dorosłe życie i to właśnie dla nich zaprojektowaliśmy wnętrza naszych mikroapartamentów.

Sprytne rozwiązania

Dzięki sprytnym rozwiązaniom i mądremu wykorzystaniu każdego centymetra udało nam się stworzyć przytulne mikroapartamenty, w których można wygodnie odpoczywać, uczyć się i pracować.

Meble na wymiar

We wszystkich lokalach znajdą się przygotowane na wymiar, wysokiej jakości, rozkładane meble, m.in. łóżka na podwyższeniu, w których znajdują się szafy ubraniowe lub biurka na podeście, spod których wysuwa się łóżko. Dzięki tego typu rozwiązaniom każdy centymetr powierzchni został tu mądrze wykorzystany.

Funkcjonalność i design

Ciekawe rozwiązania, jakie zastosowaliśmy we wnętrzach Startera, optycznie powiększają przestrzeń. Dobrane kolory, wzory, materiały nadają wnętrzom lekkości i ożywiają je. Dzięki pomysłom naszych projektantów jedna przestrzeń pełni wiele funkcji. W Starterze pokazujemy, że funkcjonalność może iść w parze z dobrym designem.

Biuro Projektowe AP Szczepaniak

Autorem koncepcji architektonicznej Startera I i Startera II jest Pracownia Projektowa AP Szczepaniak, laureat wielu branżowych nagród i wyróżnień. Projektanci stworzyli projekty m.in. Arkad Wrocławskich, Nowej Papierni i wielu osiedli mieszkaniowych. 

Dnia 14.10.2014 roku na uroczystej gali w hotelu Marriott w Londynie, firma AP Szczepaniak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, otrzymała 5 gwiazdek jako jedyne biuro architektoniczne w Polsce w kategorii Best Architecture Multiple Residence (Najlepsza Architektura Budynku Wielorodzinnego). Nagrodę wręczył osobiście Lord Best z Izby Lordów Parlamentu Brytyjskiego.

Pracownia Projektowa Pazdyka Cisowska

Pracownia Projektowa założona przez dwie absolwentki Architektury Wnętrz, wrocławskiej ASP, Martę Pazdykę I Natalię Cisowską. Projektantki posiadają wieloletnie doświadczenie w kompleksowym projektowaniu wnętrz zarówno prywatnych, jak i komercyjnych, a także mebli i grafiki użytkowej. Pracownia ma w swoim dorobku m.in. Projekty wnętrz Startera I, metamorfozy wnętrz w programie Salonowe Rewolucje (Polsat), I miejsce w konkursie „Zainspiruj wnętrza kolorem”, organizowanym przez firmę Heradesign oraz wyróżnienie w trzech kategoriach w II edycji konkursu „Homplexowe wnętrza”. Wśród klientów pracowni znajdują się firmy takie jak Panda, Kler, Litex.
Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, proszę skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!
Kontaktując się z nami za pomocą formularza, akceptujesz naszą politykę prywatności.