RUSZYŁA SPRZEDAŻ MIKROAPARTAMENTÓW W STARTERZE III !

BOROWSKA_UJ¦śCIE_LOTNICZE_A

Z przyjemnością informujemy, iż rozpoczęliśmy otwartą sprzedaż mikroapartamentów w kolejnej inwestycji STARTER III, zlokalizowanej w ścisłym centrum Wrocławia!!

Nowa inwestycja realizowana będzie  u zbiegu ulic Borowskiej, Glinianej i Dyrekcyjnej na działce, którą spółka Dolnośląskie Inwestycje SA Mikroapartamenty SKA  nabyła od Gminy Wrocław w rezultacie wygranego postępowania przetargowego.

Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie nowej galerii handlowej WROCLAWIA i nowego dworca PKS. W promieniu kilkuset metrów znajdują się Dworzec Główny PKP, wrocławski Aquapark, Sky Tower, wiele nowych biurowców i innych centrów handlowych. Ogromnym atutem tej lokalizacji jest położony w odległości krótkiego spaceru Uniwersytet Ekonomiczny z bazą kilkunastu tysięcy studentów, potencjalnych najemców mikroapartamentów w nowym STARTERZE III. Bliskość uniwersyteckiego szpitala klinicznego wraz z wydziałem farmacji oraz zlokalizowany w niedużej odległości Rynek Starego Miasta dodatkowo uzupełniają wyjątkowe, wręcz unikalne położenie naszej nieruchomości.

STARTER III to 255 nowych mikroapartamentów zlokalizowanych na 6-iu kondygnacjach, ok. 1000 m2 powierzchni lokali usługowych, o różnym przeznaczeniu, położonych w części parterowej obiektu oraz jednokondygnacyjny garaż podziemny.

Zgodnie z naszą strategią, podobnie jak w poprzednich inwestycjach, w STARTERZE III powstaną nowoczesne mikroapartamenty wykończone w standardzie „pod klucz”. W nowej inwestycji obok standardowych mikroapartamentów wybudujemy także kilka lokali o większej powierzchni z opcją ich wewnętrznego podziału. W STARTERZE III przewidujemy także uruchomienie wielu uzupełniających funkcji towarzyszących w części usługowej.

W przyjętym do realizacji harmonogramie inwestycyjnym przewidujemy uzyskanie pozwolenia na budowę w III kwartale 2017 r. Również w III kwartale br. zakładamy realizację prac w obrębie infrastruktury działki, a rozpoczęcie właściwych prac budowlanych planowane jest na IV kwartał br. Zakończenie realizacji inwestycji i oddanie obiektu do użytku  nastąpi w  I kwartale 2020 r.

Tak jak przy poprzednich inwestycjach dajemy Państwu możliwość podpisania Umowy Najmu z czynszem gwarantowanym w wysokości 7% w stosunku rocznym.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące inwestycji, w tym projekt umowy przedwstępnej, znajdują się  w naszym Biurze Sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu!

Wrocław ul. Wybrzeże Ludwika Pasteura 18 (lokal 1 G)

TEL. +48 71 39 44 564

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, proszę skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!
Kontaktując się z nami za pomocą formularza, akceptujesz naszą politykę prywatności.